• Телефон: 0086 189 8884 0374
 • Е-пошта: sally@leesen.net
  • Twitter
  • sns05
  • Youtube
  • Linkin
  • faceboook
  • whatsapp
  • Skype

  LED Light Night Vision HD Hidden Reverse Backup Car Camera for Benz-S

  Краток опис:

  // Night Vision HD Hidden Reverse Backup Car Camera with LED for Benz-S Sensor Image PC7070 PC1089 PC3089 Resolution 520 TV lines 600 TV lines 700 TV lines Waterproof Index: IP68 IP68 IP68 Min. Lux. ≤ 0.2Lux. ≤0.1Lux. ≤0.05Lux. View Angle(Horizontal) 110° 140° 180° Operating temperature -30℃ - 75℃ Storage Temperature - 40℃ - +85℃ Extras RCA wirings/PIN wirings/Guilding lines switch/Mirror switch optional Applicable models For BENZ-S Warranty 12 months 12 months 12 mo...


  детали за производот

  Тагови производ


  Ноќенпоглед HD Скриени Обратно Backup автомобил камера со LED за-Benz S

  сензор на слика PC7070 PC1089 PC3089
  резолуцијата 520 ТВ линии 600 ТВ линии 700 ТВ линии
  Водоотпорен индекс: IP68 IP68 IP68
  Мин. Лукс. ≤ 0.2Lux. ≤0.1Lux. ≤0.05Lux.
  Агол на гледање (хоризонтално) 110 ° 140 ° 180 °
  Работна температура -30 ℃ - 75 ℃
  Температура на чување - 40 ℃ - 85 ℃ +
  Бенефиции RCA wirings / PIN wirings / Guilding линии вклучување / огледало префрлат опционални
  модели на кои се За BENZ-S
  Гаранција 12 месеци 12 месеци 12 месеци
  MOQ 50pcs
  Време на испорака 5-15days
  Рок на плаќање 50% депозит, 50% биланс платени пред породувањето
  Метод за плаќање T / T, Western Union, пари Грам
  Последна цена (Преговара) Според количината и барање на купувачот
  риба camera.jpg око
  риба cameras.jpg око
  риба очи camera.jpg
  риба очи cameras.jpg
  риба camera.jpg око
  риба очи camera.jpg
  риба око камера
  риба око камера
  риба око камера

  For more information please contact us at below:

  sally@leesen.net

  Mob:+86 189 8884 0374

  wechat/skype/facebook:+86 189 8884 0374

  whatsapp:+86 189 8892 1469

  www.leesen.net


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !