• Telefon: 0086 189 8884 0374
 • E-mail: sally@leesen.net
  • sns02
  • sns05
  • sns06
  • në
  • Faceboook
  • whatsapp
  • skype

  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera

  Përshkrim i shkurtër:

  Overview Quick Details Type: Reverse Camera Voltage: DC 12V Power: 12V DC Car Make: Sprinter Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: LeeSen Model Number: LS1808101 Warranty: ...


  Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Lloji:
  Reverse Kamera
  Voltage:
  DC 12V
  fuqia:
  12V DC
  Car Bëni:
  vrapues i shpejtë
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  LeeSen
  Numri Modeli:
  LS1808101
  garanci:
  12 muaj
  Emri i produktit:
  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera
  Image sensor:
  PC1058 / PC1099 / Sony CCD
  Rezoluta:
  520/600/700 linja TV
  I papërshkueshëm nga uji:
  IP67
  Len kënd:
  110 ° / 140 ° / 170
  Min Lux:
  0.2 / 0,1 / 0.05Lux.
  Temperatura Operative:
  -30 ℃ - 75 ℃
  Storage Temperatura:
  -40 ℃ - + 85 ℃
  MOQ:
  5pcs / style
  Keyword:
  dritë kamera frenave
  SupplyAbility
  100000 Piece/Pieces per Month Backup Car Camera MB Sprinter Van Rear IR Light Brake Camera
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Çdo copë në qese 1OPP, 10pcs në një kuti kartoni
  port
  Guangzhou
  Koha Lead :
  7-12 ditë pune

  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera 

  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg

  sensor Image

  PC1058

     PC1099

     Sony CCD

  zgjidhje

      520 TV Line

    600 TV Line

     700 TV Line

  Lens Angle

      110 °

     140 °

     170 °

  Indeksi i papërshkueshëm nga uji

                       IP68

  Min. Lux.

     0.2Lux

     0.1Lux

     0.05Lux

  warrarnty

                 12 muaj

  temperatura operative

  -30 ℃ - 75 ℃

  Storage Temperatura

  -40 ℃ - + 85 ℃

  moq

     5PCS

    5 PCS

      5PCS

  model

  Fit për Benz Sprinter

   

  Koha e dërgimit

                7-12 ditë pune

  Kushtet e pagesës

   50% e depozitave, 50% bilanci paguhet para dorëzimit

  Metoda e pagesës

  T / T, Western Union, Money Gram

  çmim

  Mund në bazë të sasisë dhe hetim

   

  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg
  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg
  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg
  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg
  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg
  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg
  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg
  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .png
  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg

   

  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg

  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg

   

  Guangzhou LEESEN Co, Ltd, është një aparat fotografik profesional Car, Car DVR,

  Parkim

   sensor, GPS Navigation dhe 360 ​​zog prodhues view sistemi me 

  në vazhdim 

  karakteristika:

  1. Themeluar në vitin 2009, me 8 vite përvojë prodhim;
  2. Çdo produktet do të testohen në mënyrë rigoroze mbi 4 herë para lindjes;
  3. ulët moq me cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm

  4. Produktet Diversiteti: kamera automjeteve të përshtatshme për të gjitha llojet e makinave komerciale

   dhe autobus;

  5. Produktet veriety përdorur: pasme të parë kamera, pamje e përparme kamera, side view kamera,
  7. Të gjitha produktet me 12 muaj garanci të cilësisë;
  8. All hetim do të replyed me 24 orë; 
  9. Shërbimi Variety customization për të përmbushur kërkesat e ndryshme.

   

  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg

  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .jpg

  FAQ:

  Q 1. A jeni Fctory ?
  A 1: Yes.We jemi fabrikë.

  Q 2: Cili sensor imazhi bëni ju përdorni për  kamera?

  A 2: Ju mund të zgjidhni Sony CCD, CCD Sharp, CMOS PC1058, PC7070, PC3089, PC6070, PC1099, OV7960, OV7959,

  Q 3: Çfarë m një terial i lente tuaj kamera?

  A 3: Pesë niveli qelqi (jo plastike) mund të sigurojë qartësinë e vazhdueshëm të aparatin tuaj.

  Q 4: A është aparati juaj me linjat udhëzues parking?

  A 4: Po, kjo është deri në zgjedhjen tuaj. Dhe disa kamera me të ndërtuar në të kundërt trajektore dinamike.

  Q 5: A është kamera i papërshkueshëm nga uji juaj?

  A 5: Po. Ne kemi vënë çdo kamera në 1meter të ujit të thellë për 4hours testim. IP67, IP68.

  Q 6. A ju provoni të gjitha të mirat tuaja para lindjes?
  A 7: Yes, we have 100% test before delivery.

  Q 7. Çfarë është kushtet tuaja të paketimit?
  A 8: Generally, we pack our goods in OPP bag then put in the cartons.
  Q 8: What’s the delivery time?

  A 9: 3-5  pune ditë për qëllim mostër Ajo do të marrë  7 -12 punës  ditë depozitë pas marrë për qëllim të rregullt, rreth 15-20 ditë pune  për enë.

  Q 9: Cili është garanci juaj?

  A 10: Të gjitha produktet me 6 garanci muaj cilësisë. 

  Q 10: Cili është moq juaj?

  A 11: 5cope për secilin model, mostër  rendi i pranueshëm. Çdo sasi për modele aksioneve.

   Pyetje 11 : Cila është metoda juaj e pagesës?

  A 12: T / T ose Western Union  dhe Money Gram .

  Q 12. Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?
  A 13: Sample order only accepted 100% advance.Regular order 50% as deposit, and 50% balance paid before delivery. We’ll show you the photos of the products and packages before you pay the balance.

   

  Backup Camera Car MB Sprinter Van Rear IR Dritë Brake Camera .png

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !